Види фотозйомок:

Портретна фотозйомка

Щоб знімати якісні портрети, потрібно знати не тільки технічні правила фотозйомки та основи композиції, а й уміти спілкуватися з моделлю, а також володіти мовою позування, щоб показати фігуру і зовнішність портретованого з кращого боку.

Сімейна фотозйомка

Для сімейних фотосесій від фотографа потрібно не тільки уміння підібрати позу і гарний  фон, але і спостережливість. В даний час дуже популярні репортажні сімейні фотосесії, коли фотозйомка поєднується з сімейним походом в кафе або на природу, і фотографу залишається фіксувати щасливі моменти спільного проведення часу близьких людей.

Весільна фотозйомка

Фотозйомка весіль вимагає від фотографа не тільки високій швидкості реакції й уміння адаптуватися до нових умов, але і навичок режисури. Помилково вважають, що весільним фотографом можна стати без особливого досвіду.

Предметна фотозйомка

Останнім часом фотозйомка предметів дуже популярна і затребувана. Це можуть бути фотографії одягу, страв у ресторані, різних товарів для "вітрин" Інтернет-магазинів і т.д.  Безумовно, не обійтися тут без і секретів фотозйомки - прийомів освітлення і композиції.

Интерьерное фото

Фотозйомка інтер'єрів - один з найскладніших, цікавих видів зйомки. Цей вид фотографії вимагає наявності особливих об'єктивів, а також уміння правильно розставити акценти в дизайні інтер'єру. Успіху можна досягти за допомогою особливого освітлення, а також правильно підібраного ракурсу. Привабливо виглядають колажі з інтер'єрних фото, виконаних за участю всієї родини.