Студія "12-й кадр" надає повний комплекс робот по створенню відео продукції усіх напрямків і стилів.

В команді працюють спеціалісти по графіці, звуко та світло корекції, оператори, режисери монтажу, сценаристи тощо.

За роки роботи було створені різні проекти для компаній, що вирішують одразу декілька завдань - демонструють рівень розвитку та перспективи, приваблюють нових інвесторів, партнерів та покупців. Це інструмент, що надає можливість спілкування з широкою аудиторією.

Ще один з основних і цікавих напрямків нашою роботи - створення документальних фільмів різної тематики.

В 2015-16-х роках наша команда на замовлення керівництва полку "Дніпро-1" зробила дві стрічки з циклу "Лицарі неба" - "Іловайськ" та "Піски". Фільми були презентовані в десятках містах України та закордоном (Римі, Барселоні, Таррагоні, Аліканте, Малазі, Валенсії, Порто, Ліссабоні, Мадриді, Мурсії). Тему війни на заході продовжують стрічки "Паралелі" і "Все буде Дніпро".

Рекламні та промо ролікі - яскравий приклад робот  з коротким сюжетом про конкретні товари і послуги компанії, що освітлюють їх основні властивості та переваги. Промо ролік дозволяє встановити живий контакт із споживачем, підносячи інформацію з елементами інтриги, гри і

інтерактива. Нам цікаво працювати над різноманітними темами, бо кожен проект - це мистецтво створювання нового світогляду, що розсуває рамки нашої уяви.