Як чудово, що яскраві і незабутні моменти нашого життя можна зняти і передати наступним поколінням. Це відео альбоми, які буде приємно переглянути в будь-який час, щоб знову і знову поринути у неповторні миті особливих вражень. Ваша колекція емоцій може бути такою, якою її захочете бачити Ви. 

Декілька рекомендацій по весільній відеозйомці від студії "12-й кадр":

- Перш за все, передивіться роботи оператора, які Вам сподобалися. Заплануйте зустріч, де обговоріть Ваші побажання, об'єм робіт і кошторис.

- Для того, щоб у Вас було достатньо часу на відеозйомку, зазделегідь продумайте де і коли Ви плануєте це робити. Рекомендуємо закладати на прогулянку не меньш ніж 3 години. Кількість знімальних локацій - від 2-3-х.

-  При зйомці може бути використане додаткове обладнання, яке додасть художньості і яскравих барв у Ваш весільний фільм. Це може бути глайдтрек, трьохосьовий стабілізатор, аерозйомка.

- На Вашому весіллі можете працювати як один, так і декілька операторів. Від їх кількості залежіть кінцевий результат - варіативність і різноплановість змонтованого фільму.